ما کیستیم و کجا ایستاده‌ایم ؟

ما کیستیم و کجا ایستاده‌ایم ؟

ما کیستیم و کجا ایستاده‌ایم ؟

 

کیفیت خوب خدمات، صداقت، تحویل به‌موقع، استفاده از متریال خوب، نیروی متخصص و مجرب و موقعیت خوب جغرافیایی سبب شد مجموعه تولیدی و صنعتی الوند قوطی پارس که در سال 1395 به صورت مستقل و جوان پا به عرصه تولید گذاشت، در مدت کوتاهی کمتر از 5 سال، بتواند در میان رقبای قَدَر در این صنف و رقابت فشرده در دنیای عظیم  چاپ و  بسته‌بندی، با سری افراشته و قامتی بلند، خود را بشناساند. این مجموعه با تمرکز بر تکنیک چاپ افست، خدمات چاپ و  لاک را در حوزه‌های تولیدات شیمیایی، صنایع غذایی و تزئینی ارائه می‌دهد و از زمان پیدایش تاکنون، طبق نظر مشتریان و بازارسنجی‌های انجام شده، توانسته اعتماد خیل قابل توجهی از فعالان در صنایع غذایی و صنایع شیمیایی را با خود همراه سازد.

 

 

 

 

الوند قوطی پارس، همواره – حتی در شرایط  تحریم و  بحران‌های اقتصادی – هرگز از کیفیت متریال اولیه که برای خط تولید استفاده می‌کند، نکاسته و در تمام شرایط، با تاکید بر حفظ کیفیت متریال اولیه در خط تولید، تولید را حفظ کرده و کیفیت را فدای کمیت نکرده است. همین تلاش برای حفظ کیفیت، در بلندمدت، بر میزان اعتمادی که از سوی مشتریان به خانواده بزرگ الوند قوطی پارس مبذول شده، افزوده است. این مجموعه با مستقر کردن بهترین و مطلوب‌ترین تکنولوژی از کشور آلمان و استفاده از متریال درجه ممتاز، موفق به کسب اعتماد مشتریان از صنوف مختلف شده و توانسته ره صد ساله را نه در یک شب، بلکه در 5 سال طی کند.

 

 

 

همچنین تنوعی که چاپ افست در اختیار ما گذاشته و استفاده از بهترین مرکب و مواد برای ارائه شیک‌ترین و شکیل‌ترین و زیباترین بسته‌بندی، به نوعی ما را متمایز کرده است که به جرات می‌توان گفت از دنیای رقابت در میان هم‌صنفی‌ها یک پله فراتر رفتیم و به هدف‌گذاری‌های دیگری، ماورای رقابت، متمرکز شده‌ایم. این مجموعه خدمات مربوط به چاپ و بسته‌بندی انواع تولیدات غذایی، صنعتی در هر اندازه یا  ابعادی را داراست و معتقد است محصول سالم و باکیفیت، با بسته‌بندی سالم، باکیفیت و شکیل می‌تواند در بازار رقابت بین‌المللی، گوی سبقت را از مارکت جهانی برباید و ارزآوری قابل توجهی برای اقتصاد کشور داشته باشد.

 

الوند قوطی پارس در شاه‌راه جغرافیایی و در یک منطقه اقتصادی در دسترس و پویا قرار گرفته و قرار گرفتن در این لوکیشن را از مزیت‌های رقابتی و صنفی خود می‌داند که امکان دسترسی برای تمام صنایع را فراهم کرده است. صرف نظر از موقعیت ممتاز جغرافیایی، با راه‌اندازی درگاه فروش آنلاین، هیچ دغدغه یا محدودیتی برای دسترسی فیزیکی یا مجازی برای مشتریان و مخاطبان گران‌قدر الوند قوطی پارس وجود نخواهد داشت و خانواده بزرگ ما در تمام اوقات شبانه‌روز آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به خانواده وفادار مشتریان خود خواهد بود.

 

الوند قوطی پارس
#نسل_سوم از خانواده بزرگ #چاپ و #بسته‌بندی #صنایع به دنیای بهتر و #تولید ماناتر می‌اندیشد


«درپس هر رنگ رازی‌ست»

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.