ما دقیقا چگونه منافع شما را تامین می‌کنیم؟

ما دقیقا چگونه منافع شما را تامین می‌کنیم؟

ما دقیقا چگونه منافع شما را تامین می‌کنیم؟

 

یکی از سوالات اساسی مشتریان از ما، این است که ایده رقابتی و مزیت رقابتی شما برای همکاری با ما چیست؟ به عبارت دیگر، چرا ما باید الوند قوطی پارس را برای همکاری و عقد قرارداد انتخاب کنیم؟ پاسخ روشن و قابل اثبات است. الوند قوطی پارس با استفاده از بهترین مواد اولیه، برترین تکنولوژی روز دنیا، مرغوب‌ترین کیفیت چاپ، متعهدترین و دلسوزترین نیروی کار متخصص و مجرب نوعی لوکس، سالم و تمیز از بسته‌بندی را برای تمام محصولات واسط فراهم می‌کند و با خلق ارزش افزوده (Added Value)، هزینه‌های تولید را برای تولیدکننده سطح یک (تولیدکننده محصولی که باید بسته‌بندی شود) کاهش می‌دهد. تیم تحقیق و توسعه (R & D) مستقر در الوند قوطی پارس هر زمان این آمادگی را دارد که نتیجه حاصل از تحقیقات میدانی و بازارسنجی‌های خود را در اختیار آن دسته از مشتریان باتردیدی قرار دهد که برای استعلام نحوه عملکرد شرکای تجاری خود، مستقیم وارد عمل شده و می‌خواهند که برای راستی‌آزمایی ادعای مشتریان، اطلاعات جامع‌تری گردآوری کنند

 

باید گفت علاوه بر اعتماد و تاییدیه‌ای که ما از تک تک مشتریان خود که متعلق به صنف‌های بزرگ صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و صنایع تزئینی هستند، دیتاها و اطلاعات جامعی حاصل از تلاش‌های تیم تحقیق و توسعه را در اختیار داریم که می‌گوید به دلیل دارا بودن مزیت‌هایی که در بالا ذکر شد که مهم‌ترین آنها، خلق ارزش افزوده و کاهش هزینه‌های تولید در بلندمدت برای تولیدکننده سطح یک است، بسیاری از صاحبان صنایع غذایی یا صنایع شیمیایی ترجیح می‌دهند با تیم الوند قوطی پارس همکاری داشته باشند و چکیده بیزنس و محصولات و اقلام ارزشمند حاصل از خط تولید خود را در مرحله نهایی که همان بسته‌بندی است و دانش، تکنولوژی و تجربه آن، نزد ما وجود دارد، به ما بسپارند و با خیال آسوده فقط به فکر تولید باشند.

 

 

بسته‌بندی در دنیای صنعتی امروز، یکی از ارکان اصلی موفقیت در بازار داخلی و بین‌المللی است. مشهور است که جغرافیای زیبا و بی‌نظیر جنوب ایران بهترین خرما را تولید می‌کند اما چون در بسته‌بندی لوکس و شکلیلی ارائه نمی‌دهد در رقابت با خرمای عربستان که کیفیت متوسط دارد اما در زرورقی از بسته‌بندی لوکس و چشم‌گیر به مخاطب جهانی عرضه می‌شود، محکوم به انتخاب نشدن است و در نتیجه، اقتصاد ما همچنان متکی به چاه‌های نفت است تا درختان تنومند خرما یا صنعت فرش… این مثال را برای روشن شدن ارزش بسته‌بندی عنوان کردیم که تاکید کنیم چگونه ارزش‌های نهفته در شیوه بسته‌بندی و رعایت تمام استانداردهای صنعتی و زیبایی‌شناسی می‌تواند محصولات شما را در رقابت با محصولات سایر کشورها در بازار جهانی، چند پله به بالا پرتاب کند.

 

کاری که ما در الوند قوطی پارس انجام می‌دهیم خلق ارزش افزوده برای محصولات شما با شکلی شکیل از بسته‌بندی سالم، لوکس، ممتاز با بهترین تکنولوژی و نیروی انسانی متبحر است و بازار شما را گارانتی می‌کند.

 

الوند قوطی پارس

نسل سوم از خانواده بزرگ چاپ و بسته‌بندی صنایع به دنیای بهتر و تولید ماناتر می‌اندیشد
«درپس هر رنگ رازی‌ست»

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.